NRT Cam Aksesuarları
info@nrtcamaksesuar.com / nh_nrt@hotmail.com
0541 711 58 58 /// 0 212 219 58 53

Hakkımızda

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe

NRT CAM VE MOBİLYA Aksesuarları.Tic. Ltd. Şti.

MİSYONUMUZ
Büyük bir savaşın yaşandığı piyasa koşullarında ve şiddetli rekabet ortamında, İnsan gücüne çok önem veriyoruz. Hizmet kalitesi üstünlüğünü önemli bir başarı olarak görüyoruz.  Müşteri beklentilerini aşan bir hizmet kalitesine ulaşmayı, ve bu hizmet kalitesini tüm çalışanların katkısıyla sürekli geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Hizmet kalitesi anlamında yeni bir sistem geliştirme sürecindeyiz, Bu sistemimizin temel amacı, müşterilerimizi dinlediğimizi ve önemsediğimizi göstermek, onların bize ilettiği her türlü sorunu takip etmek, çözmek ve tekrarını önleyerek müşteri memnuniyetini artırmaktır.

Dolayısıyla Nrt Cam Aksesuarlarında herşey müşteri odaklıdır ve herşey hizmet kalitesi üzerine kurulmuştur.Bu misyon ve anlayış hiç değişmeden daima devam edecektir.

VİZYONUMUZ

Yüksek dayanımlı ve keyif veren görsel tasarımlı cam aksesuarlı ile sektör ihtiyaçlarına kaliteli ve uzun ömürlü çözümler üreterek, güvenilir ve ahlaklı ticaret anlayışı ile müşterilere hakettiği değeri vermektedir.

Müşteri beklentilerinde ileri teknoloji hakimiyeti ile yaşamın kalitesini arttıran  tüm müşterilerinin değerine değer katarken , yüksek saygınlık sahibi bir şirket olarak ana iş sahalarında ülke çapında bir lider olmaktır.

İşimiz her zaman güvene dayalıdır
En güvenli ve gerçekci çözümler
Teknolojiye olan tutku
Global kültür, bölgesel temsilciler
Çevre ve sosyal sorumluluk bilinci

TARİHCE VE HİZMETLER

Nrt Cam Aksesuarları adı altında kurulan firmamız; cam aksesuarları sektöründeki teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek 2011 yılında kurulmuştur.Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı memnun etmeyi hedef alarak, kalite standartlarından ödün vermeden içinde bulunduğumuz toplumla sosyal sorumluluk ilkelerinde bir değer yaratacak şekilde çalışarak, mevcut ve yeni ürün ve hizmet kalitesiyle öncü bir firma olmaktır. Malzeme taşıma çözümleri arayan tüm müşteriler için ilk akla gelen ortak olmak, geniş ölçüde yenilikçi ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve de topluma saygımızla anılmak. Paslanmaz cam aksesuarlarında müşterilerimize, işlerine gerçek değer katan fevkalade kaliteli, garantili ürünler ve hizmetler vererek müşterilerimizle karşılık bir güven inşa ederiz. Ürünlerimizde en yüksek teknoloji makinalar kullanılmaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin